English
 

ŞİRKET PROFİLİ
Erensoy Gıda ve Ambalaj Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (ERENSOY Ltd.)
1996 yılında Nuri Erensoy, Erol Erensoy ve Yusuf Sayah tarafından, Nuri Erensoy ve Ortağı Kollektif Şirketi'nin işletme aktivitelerini sürdürmek ve geliştirmek adına, genişletilmiş kapasitesi ve aktiviteleri ile yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Endüstriyel ekipman satışı alanında senelerin tecrübesiyle, Nuri Erensoy kendi şirketini 1964 yılında kurmuştur. Nuri Erensoy'un başlangıçta Pamuk Çırçırlama Makinaları ile ilgili müşterileri varken, daha sonra Pamuk Tohum makinaları ve daha bir çok
çeşit makina derken, Nuri Erensoy işletme çizgisini tamamen Pamuk Çırçırlama, Yağlı tohum temizleme, prese, solvent ekstraksiyon, yemeklik yağ rafineri, margarin üretim makinalarının tedariği üzerine kurmuştur. Müşterilerin ihtiyaçları da göz önüne alınarak, şirket aynı zamanda Yağ Sanayi için Dolum ve Paketleme Makinalarının satşına da başlamıştır.

1980' lerin ortalarında, Türkiye ekonomisinde ki değişim, tüketicilerin ihtiyaçlarınıda değiştirmiştir. Üretimdeki problemler az veya çok çözülmüştür, fakat yerli ve yabancı marketler için ürünlerin tamamen ve otomatik olarak paketlenmesi gerekiyordur. Bu ihtiyaç; Erensoy Ltd.'in aktivitelerini market ihtiyaçlarına doğru genişletti.

Yeni tedarikçiler bira ve meşrubat sektörlerinde de rekabetçi olduklarından ağırlık vermeye başladıktan sonra, şirketimizde bu yeni sektörlere odaklanmıştır. ERENSOY Ltd. 1990'lara gelindiğinde, bira ve meşrubat sektörünün en tanınmış firmaları için, en başta gelen tedarikçi olmuştur. Endüstrideki yenilikleri takiben, ERENSOY Ltd. büyük bir başarı ile Türkiye piyasasını, Pet şişe üretiminde kullanılan en mükemmel teknoloji ile; Enjeksiyon Şişirme Makinaları ile tanıştırmıştır.

Bugün ERENSOY Ltd geniş çapta bir itibara sahiptir, ayrıca; Pamuk, Yağ, Meşrubat, Plastik, Süt Ürünleri sektörleride ki bütün müşteriler ERENSOY Ltd. ile çalışmaktan çok memundur. Proje hakimiyet kapasitesi ve satış sonrası hızlı servis desteği; ERENSOY Ltd'i, yenilikçi çözümler için güvenilir bir tedarikçi seçmek isteyen tüm firmalara en iyi çözüm ortağı yapmıştır.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ
Erensoy Ltd. olarak politikamız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini en etkin biçimde karşılayarak, tatminini ön planda tutmak, ilişki içinde olduğumuz tüm müşteri, tedarikçi, temsilcilik ve diğer tüm kurum ve kuruluşlarla güven ortamında, karşılıklı özveri ve işbirliği içinde, sürekli gelişmeyi benimsemiş uzman bir kadro ile çalışarak verimliliği arttırmak ve her gün daha ileriye gitmektir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ;
Temsilciliğini yaptığımız firmaların teknoloji liderliğinin paralelinde, en kaliteli ürünleri, her zaman ihtiyaçlara en uygun şekilde ve en iyi hizmetle sağlamak,

Projelerdeki hakimiyet kapasitemizle, satış sonrası hizmette en hızlı servis ağımızla, müşterilerimiz için gereken çözümleri en doğru ve ekonomil şekilde üretmek,

Güvenilirliğimizi en üst seviyede tutarak, seçilebilirliğimizi sürekli arttırmak,

Kaliteyi birincil hedef haline getirerek hizmet kalitesine yansıtmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,

20/01/2006
Pack Service sizinle Hispack 2006’da P-2, Stand C-306’da buluşuyor.
Finpac sizinle Ipack-ima 2006’da 14-18 Şubat’ta P-2, Stand A29’da buluşuyor.Erensoy'un 2006 takvimlerinden istermisiniz?

Devamı... »


 
Teknik servis talebiniz için lütfen tıklayınız...

Devamı... »

Adres: Cemil Topuzlu Cad. TİBAŞ C Blok Daire:4 Feneryolu-Kadıköy P.K. 34726 İstanbul/TÜRKİYE

Tel:+90 (216) 302 99 93

Faks: +90 (216) 302 99 98


Email: info@erensoy.com
© 2005 Tüm Hakları Erensoy Gıda ve Ambalaj Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.
En iyi görüntü için Internet Explorer + 1024x768 pixels çözünürlük ve Macromedia Flash Player 7.0 kullanınız. Player yüklü değilse buradan indirebilirsiniz.