Hakkımızda

Biz Kimiz?

Erensoy Ltd, 1926’dan beri dış ticaret faaliyetleri yürüten Erensoy Ailesinin iş kültürü geleneğinin son şirketidir. Ailenin ticari faaliyetleri geçmişte mühendislik gereçleri ithalatçılığı ile başlamış, ilerleyen yıllarda çırçır makineleri, yağ prosesi makineleri, dolum makineleri, paketleme makineleri tedarikçiliği ile sürdürülmüştür. Günümüzde Erensoy Ltd, yalnızca şişirme makineleri ve ilgili ekipman temin eden, bölgesinde uzmanlığını ve güvenilirliğini kanıtlamış bir tedarikçidir. Ragıp Erensoy ile başlayan, Nuri Erensoy ile ikinci neslin kurduğu şirketimizin hikayesi, Erol Erensoy, Yusuf Sayah ve Nükhet Erensoy Yanık ortaklığı ile devam etmektedir.
Şirketimizin kurulduğu günden bu yana, müşterilerimizin memnuniyeti bizler için ilk sırada yer almıştır. Çalışanlarımız ile birlikte iletişimimizi güçlü tutarak, müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışmaktayız. Müşterilerimiz için tedarik edilen ekipmanın verimli çalışmasının öneminin farkında olarak teklif aşamasından makinede oluşan teknik sorunlara kadar her aşamada tüm çalışanlarımız işbirliği içinde görevlerini sürdürmektedirler. Güçlü iletişim, işbirliği ve deneyim ile, tedarik edilen makinelerin en verimli şekilde çalışması sağlanmakta, müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçları öncelikli konumda tutulmaktadır.
Şirketimiz hiç bir zaman yalnızca endüstriyel ekipman veya şişirme makinesi tedarikçisi olmamıştır. Müşterilerinin tüm sorularına çözüm bulmak, gerektiğinde bir danışman gibi yönlendirmek şirketimizin üstlendiği hizmetlerdendir. 1996’dan günümüze Türkiye ve çevre ülkelere temin ettiğimiz farklı tedarikçilere ait makine ve ekipman, bu coğrafyada deneyimli bir iş ortağı olduğumuzun göstergesi niteliğindedir. Şişirme makinelerinin yanı sıra paletleme, paketleme, torbalama, kulp takma, delik test vb gibi ekipmanların tedariği konusunda müşterilerimizi yönlendirmekte, ihtiyaca en uygun ekipmanın seçiminde müşterilerimize destek sunmaktayız.
Erensoy Ltd olarak, deneyimli bir ekip ile makine tedariği ve ambalaj tasarımının yanında; makinelerin devreye alınması, teknik sorunlar için en hızlı şekilde çözüm bulunması adına tecrübeli teknisyenlerimiz ile hizmete devam etmekte, müşterilerimizin kesintisiz üretim yapabilmeleri için tüm gayretimiz ile çalışmaktayız.